Тензорне подання топологічних структур тороїдальних мереж

Розглянуто тороїдальні топологічні структури і приклади побудови інфокомунікаційних мереж на їхній основі. Запропоновано тензорне подання топологічної структури тороїдальних мереж. Введено компаунд-тензор і наведено декомпозицію складної топологічної структури та здійснено класифікацію алгоритмів маршрутизації в тороїдальних структурах. The toroidal topology structures and examples on the basis of construction for infocommunication’s networks were considered. The tensor presentation of topology structure for toroidal networks are proposed. The compound-tensor is entered and the decouplig of difficult topology structure were conducted. The basic classes of algorithms of routing in toroidal structures are considered.

Стрихалюк Б. М. Тензорне подання топологічних структур тороїдальних мереж / Б. М. Стрихалюк, М. М. Климаш, М. В. Кайдан // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 618 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 138–144. – Бібліографія: 6 назв.