Δ, С-еквівалентні перетворення певних числових матриць

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

З метою дослідження класу матриць, напівскалярно еквівалентних довільній поліномі- альній матриці з попарно взаємно простими елементарними дільниками у роботі вивчається множина числових Δ матриць, що здійснюють Δ, C-еквівалентні перетворення відповідної числової матриці
The set of numerical matrices, which are realised Δ, C-equivalent transformations of certain way builded numerical matrices is research in the paper with the aim to studying the class of the matrices, which are semiscalar equivalent to some polynomial matrix with the relatively prime elementary divisors.

поліноміальна матриця, напівскалярна еквівалентність, Δ, C-перетворення, polynomial matrix, semiscalar equivalency, A, C transformations

Білонога Д. Δ, С-еквівалентні перетворення певних числових матриць / Д. Білонога // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 540 : Фізико-математичні науки. — С. 24–26. — (Математика).

Endorsement

Review