Національний університет "Львівська політехніка"

У публікації представлено диспетчеризацію як процес здійснення компетентного забезпечення уніфікації та оптимізації проведення бібліотечно-інформаційної роботи. Проаналізовано всі компоненти-складові даного процесу і визначено, що диспетчеризація проходження документів та електронних інформаційних ресурсів – це формальна та смислова їх підготовка до процесу систематизації. This publication presents dispatcherisation as a process of competent supply of unification and optimisation of library information work. The analysis of all components of this process has determined that dispatcherisation of document and electronic resource passing is the formal and semantic preparation for systematisation process.

диспетчеризація, сектор, електронні інформаційні ресурси, документ, dispatcherisation, sector, electronic information resources, document

Медвідь Т. С. Роль процесу диспетчеризації у забезпеченні оперативності опрацювання документних надходжень та електронних інформаційних ресурсів / Т. С. Медвідь // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали п’ятої міжнародної науково-практичної конференції, 11–12 вересня 2013 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. - С. 264-271. - Бібліографія: 6 назв.