тест, тестове завдання, сторінка середовища, вікно середовища, етап формування підрахунку, формула підрахунку, test, test task, page of environment, window of environment, stage of forming of count formula of count

Воловець Я. Постановка і розв’язування економічних задач у Віртуальному навчальному середовищі Львівської політехніки з метою формування завдань для контрольних заходів / Я. Воловець // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 135–140. – Бібліографія: 3 назви.