Видавництво Львівської політехніки

Наведено результати експериментальних досліджень показників якості дизельного палива, рослинної олії та олії з додаванням присадки, плину і спирту електричним методом за допомогою ємнісного сенсора. Приведены результаты екпериментальных исследований показателей качества дизельного топлива, растительного масла и масла с добавлением присадки, моющего средства і спирта электрическим методом с помощью емкостного преобразователя. The results of experimental investigating the quality indices of diesel fuel, herbal oil, oil with admixtures, washing balm and spirit by the electric method with the help of a capacitance sensor are proposed.

Столярчук П. Результати експериментальних досліджень показників якості дизельного палива і рослинної олії електричним методом / Петро Столярчук, Оксана Шпак, Роман Янович // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. - Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2012. – Випуск 73. – С. 136–141. – Бібліографія: 4 назви.