Система контролю функцій мовного апарата людей з вадами слуху

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Подано спосіб підвищення ефективності виявлення змін у спектрі мовного сигналу глухої людини, навчаючи її усної мови як вибір обґрунтованого компромісу між роздільною здатністю фільтра-аналізатора за частотою та його спотворюючим впливом на амплітуду виділених спектральних складових, пов'яза¬них між собою через параметри матриці ядра дискретного Фур'є-перетворення. The mode of increasing the effectiveness of detection the changes in a spectrum of speech signal of a deaf person during the tutoring of oral speech as a choise of justified compromise between a resolving ability of filter-analyzer on frequency and its distorting influence on the amplitude of chosen spectral components, bounded among themselves through parameters of a matrix of the kernel of discrete Fourier transform is given.

Євтух П. С. Система контролю функцій мовного апарата людей з вадами слуху / П. С. Євтух, Г. М. Шадріна // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 475 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 66–72. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review