Методичні підходи до оцінювання якості життя населення

Розглянуто методичні підходи до оцінювання якості життя населення. Здійснено ранжування районів Львівської області за станом здоров’я населення, освітньо-культурним рівнем, економічним становищем та якістю довкілля. За допомогою індексного та багатовимірного аналізу проведено типізацію районів Львівської області за якістю життя населення. Наведено оригінальні картосхеми типізації районів реґіону за якістю життя населення. In this article the methodical approaches for evaluations quality of population's life. Rural administrative territories of Lviv region are being ranked according to the state of health care, educational and cultural level, economical position as well as quality of environment. With the help of index and factor analysis the areas of Lviv region were divided into groups. The work also presents quite original schematic maps of typification for regional territories according to the quality of inhabitants’ life.

Теслюк Р. Т. Методичні підходи до оцінювання якості життя населення / Р. Т. Теслюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 570 : Менеджмент та підприємство в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 176 –182. – Бібліографія: 6 назв.