Наповнення електронних баз даних бібліотеки вітчизняного вишу

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Автором статті розглядаються переваги використання електронних баз даних вищих навчальних закладів у інформаційному обслуговуванні користувачів, що в свою чергу сприятиму активізації діяльності їх бібліотек як складових інформаційно-комунікаційних процесів. The author, O. Klymenko, in the article “Filling Electronic Database of Ukrainian Higher Educational Institution Library” describes the advantages of using electronic databases of higher education institutions for users' services that stimulate activity of higher education institutions' libraries as a part of informationcommunicative processes.

електронні бази даних, бібліотека вищого навчального закладу, електронний каталог, електронні бібліотеки, electronic databases, university library, electronic catalog, electronic library

Клименко О. З. Наповнення електронних баз даних бібліотеки вітчизняного вишу / Оксана Зіновіївна Клименко // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали четвертої міжнародної науково-практичної конференції, 25 жовтня 2012 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. - С. 252-256.

Endorsement

Review