Методи інтенсифікації групової мовної діяльності

Успішний розвиток комунікативних навичок має велике значення для загальної мовної підготовки студентів. Комунікативні ситуації, що використовуються у навчанні іноземної мови, повинні підкреслювати типові ситуації реального життя. Великий інтерес становлять, з нашого погляду, методи індивідуалізації і комунікативна діяльність, котрі є ефективними при груповій роботі, що дає можливість залучити до роботи кожного студента. Successful development of communicative skills is of great importance for general language training of students. Communicative situations used in teaching a foreign language should model typical real life situations. Of great interest are individualisation methods and activities which are most effective in group work. It makes it possible to involve every student into work. In the process of close cooperation and communication students are in need of each others resourse and help.

Казакова І. А. Методи інтенсифікації групової мовної діяльності / І. А. Казакова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 465 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 25–27. – Бібліографія: 4 назви.