Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто комплекс стабілізаційних рішень, спрямованих на активізацію інвестиційних ресурсів, як функція системи екологічного управління, реалізація якої здатна забезпечити покращення фінансування заходів протидії виникненню екологічно небезпечних ситуацій та знешкодження відповідних наслідків. Considered complex of stabilizing deciding, direct on the investment resource activation, as a function of ecological management system, which realization will be able to ensure an improvement of financing of reluctance facilities of arising the ecological dangerous situations and renderring innocuous the consequences.

Синявський Р. В. Стабілізаційні рішення як форма активізації інвестиційних ресурсів у системі екологічного управління / Р. В. Синявський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 466 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 280–286. – Бібліографія: 15 назв.