Завадостійке розпізнавання зображень маркування тепловидільних зборок

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Розроблено проблемно-орієнтований програмно-апаратний комплекс. Вирішені питання попередньої обробки сигналів зображень тепловидільних зборок (ТВЗ), завадостійкої бінаризації зображень, виявлення характерного фрагмента з написом, зниження рівня завад, поліпшення якості зображень, сегментації, нормування і класифікації символів. Hardwear and softwear specializated system is designed. The system consists of previous processing, noisestability binarization, feature fragment detection, noise level reducing, image quality impouving, symbol normalization and modul classification.

Антощук С. Завадостійке розпізнавання зображень маркування тепловидільних зборок / Світлана Антощук, Віктор Крилов, Максим Максимов // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 399 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 154–159. – Бібліографія: 6 назв.