У статті розглядається автоматизоване формування та онлайн висвітлення персональних бібліографій науковців університету. The article lays out the method of automated formation and online publication personal bibliographies of university scientists.

відкрите програмне забезпечення, персональна бібліографія, open source software, personal bibliography

Онисько Г. Я. Онлайн бібліографія науковців Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя / Галина Ярославівна Онисько, Сергій Орестович Дубик // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали шостої міжнародної науково-практичної конференції, 10–11 вересня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редакційна колегія: О. В. Шишка, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 259–262. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review