Видавництво Львівської політехніки

Запропоновано спосіб оцінювання точності вимірювань та міжперевірного інтервалу засобу вимірювання на основі міжнародних стадартів щодо представлення характеристик точності. Цей спосіб апробовано під час метрологічної атестації засобу вимірювання моменту інерції електромоторів. Предложен способ оценивания точности измерений и межповерочного интервала средства измерения на основе международных стадартов относительно представления характеристик точности. Этот способ апробировано во время метрологической аттестации средства измерения момента инерции электромоторов. We propose a method for estimating accuracy of measurements and recalibration interval means for measuring the based on international standard of representing characteristics of accuracy. This method is tested during metrological certification means for measuring the moment of inertia of electric motors.

Васілевський O. Метрологічна атестація засобу вимірювання моменту інерції електромоторів на основі міжнародних стандартів з оцінювання точності вимірювань / Олександр Васілевський // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2014. – Випуск 75. – С. 111–118. – Бібліографія: 12 назв.