Забезпечення якості питної води за допомогою її озонування

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто переваги та недоліки обробки питної води озоном, наведено порівняльну характеристику оцінювання і забезпечення якості питної води різними дезінфектантами та коротко описано технологію продукування озону. In the given article the advantages and lacks of treatment of drinking-water are considered ozone, comparative description of providing of drinking-water quality by different disinfectants is resulted and technology of production of ozone is shortly described.

Бичківський Р. В. Забезпечення якості питної води за допомогою її озонування / Р. В. Бичківський, О. Й. Гонсьор // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 500 : Автоматика, вимірювання та керування. – C. 117–123.– Бібліографія: 7 назв.