В умовах економічної та енергетичної кризової ситуації, яка склалась сьогодні в Україні, питання впровадження енергозберігаючих технологій стає особливо актуальним. При здійсненні інвестицій в індивідуальні теплові пункти виникають певні проблеми з розподілом спожитої теплоенергії, що, своєю чергою, вимагає змін в чинному тарифі. В статті пропонується новий підхід для вирішення цих питань.Today the economical and energetical crisis situation exists in Ukraine and the question of the energy saving is especially actual. When introducing heat substation the problem of the heat energy division appears. In this connection the change in the pricemaking is necessary. Own approach to solve these questions is presented. It is shown in concrete situations.

Просович О. П. Проблеми розподілу спожитої теплоенергії та тарифоутворення при впровадженні енергозберігаючих технологій / О. П. Просович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 124–130.