Усереднення двочастотних систем із запізненням та ієрархією швидкостей фаз

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

The averaging methods for phase’s variables, which speed of rotation forms the hierarchy of powers of small parameter are grounded on the finite segment and hall-axis. It is obtained estimation of averaging methods error, which is explicitly depending on small parameter. На скінченному відрізку й півосі обґрунтовано метод усереднення за фазовими змінними, швидкість обертання яких становить ієрархію за степенями малого параметра. Одержано оцінку похибки методу усереднення, явно залежну від малого параметра.

Бігун Я. Й. Усереднення двочастотних систем із запізненням та ієрархією швидкостей фаз / Я. Й. Бігун // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 411 : Прикладна математика. – С. 24–30. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review