Розглянуто сукупність чинників, які визначають потенційні можливості підприємства у технологічному розвитку, виокремленні чинників, що впливають на показники, які характеризують технологічні процеси виготовлення машин. Пропонується приклад застосування дискримінантного аналізу для вибору одного рішення з багатьох альтернативних. We consider the totality of the factors that determine the potential of enterprises in technological development, singled out the factors that influence the indicators that characterize the processes producing mashines. Proposed example of discriminant analysis to select one of a number of alternative solutions.

Рачинська Г. В. Індикатори необхідності реалізації управлінських рішень з вибору технологічних процесів у машинобудівному виробництві / Г. В. Рачинська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 657 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 544–553. – Бібліографія: 6 назв.