Thumbnail Image

Наведено результати експериментальних досліджень, отримані під час випробу- вання дослідних збірно-монолітних багатопрогонових нерозрізних мостів з попередньо напруженими стиками.The active provides, the results of experimental research, abtaind in inverstigation of the testing multi-span longitudinal reinforced concrete bridges with prestressed joints.

збірно-монолітні конструкції, попередньо напружені стики, напружено-деформований стан, сумісна робота складових частин балки, multi-span constructions, prestressed joints, tensely deformed state, compatible work of component parts of beam

Сало В. Ю. Експериментальні дослідження та оцінка міцності бетону при плоскому напруженому стані збірно-монолітних конструкцій нерозрізниз прогонових будов мостів / В. Ю. Сало // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 191–195. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review