Встановлення основних факторів розвитку інноваційної діяльності підприємства

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розширено класифікацію інноваційної діяльності за видами ризиків - високо- ризикова інноваційна діяльність, середньо- та низькоризикова інноваційна діяльність. Обґрунтовано доцільність введення в науковий обіг поняття “інноваційного середовища” діяльності та дано його визначення, визначено основні складові середовища інноваційної діяльності. Classification of innovative activity by kinds of risks - highly risky innovative activity, average-, and low risky innovative activity is expanded. The expediency of introduction in the scientific reference of concept of the innovative environment of activity is proved and his definition is given, determined the basic compound environments of innovative activity.

інноваційна діяльність, інновації, класифікація інновацій, середовище інноваційної діяльності, innovative activity, innovations, classification of innovations, environment of innovative activity

Копець Г. Р. Встановлення основних факторів розвитку інноваційної діяльності підприємства / Г. Р. Копець, Б. Р. Брунець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 197–202. – Бібліографія: 6 назв.