Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

У статті розглядаються особливості розвитку дистанційних технологій та їх використання в Полтавський університет економіки і торгівлі. in the article presented the features of distance learning technologies and their use in Poltava University of Economics and Trade.

дистанційні технології навчання, дистанційні, курси, система дистанційного навчання, distance learning technologies, distance learning courses, distance learning system

Іванов Ю. Особливості розвитку дистанційних технологій у ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» / Юрій Іванов, Олена Ольховська, Дмитро Ольховський // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 208–210.