Туристична індустрія та рекреаційне забезпечення потреб міжнародного туризму

Thumbnail Image

Розглянуто проблеми рекреаційного забезпечення потреб міжнародного туризму в Україні. Досліджено проблеми удосконалення механізму управління туристично- рекреаційними комплексами інтегрованими в ринкову економіку. Показано значення та основні напрямки підвищення ефективності туристичного бізнесу у перехідній економіці. Reviewed are problems of recreational needs of international tourism in Ukraine. Researched are the problems of perfection of touristical-recreational management mechanisma integrated into market economy. The author defines the role and the main directions for raising the level of tourism business efficiency in transition economy.

Русина Н. С. Туристична індустрія та рекреаційне забезпечення потреб міжнародного туризму / Н. С. Русина // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 570 : Менеджмент та підприємство в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 171–176. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review