Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено вплив динамічних похибок ЦАП на точність цифрового синтезу гармонічних сигналів. Наведено вирази для оцінки вимог до швидкодії цифроаналогових перетворювачів при формуванні тестової і компенсаційної напруг у засобах вимірювання імітансу. The influence of the DAC dynamic errors over accuracy of digital synthesis of harmonic signals is researched. The expressions for estimation of the requirements in speed of digital-to-analog converters are given during creation of test and compensating voltages in immittance measurement means.

Гаврилюк М. О. Обмеження динамічними похибками цап діапазону робочих частот вимірювачів імітансу / М. О. Гаврилюк, О. В. Старостенко, В. В. Хома // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 420 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 46–50. – Бібліографія: 5 назв.