Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Порушуються питання нормативно-правового регулювання обігу електронних грошей в умовах розвитку системи електронних платежів та інформаційних технологій у контексті адаптації національного законодавства до вимог ЄС. Розглянуто функції електронних грошей, нормативно-правове забезпечення реалізації цих функцій, напрями удосконалення правового регулювання правових відносин у сфері використання та випуску електронних грошей, контролю за діяльністю установ, які використовують електронні гроші. Затрагиваются вопросы нормативно-правового регулирования обращения электронных денег в условиях развития системы электронных платежей и информационных технологий в контексте адаптации национального законодательства к требованиям ЕС. Рассмотрены функции электронных денег, нормативно-правовое обеспечение реализации этих функций, направления совершенствования правового регулирования правовых отношений в области использования и выпуска электронных денег, контроля над деятельностью учреждений, использующих электронные деньги. The article raises questions of the legal regulation of electronic money in the development of electronic payment systems and information technology in the context of adapting national legislation to the EU. Functions of electronic money, regulatory support implementation of these functions, directions of improvement of legal regulation of legal relations in the use and production of electronic money institutions monitor the activities that use electronic money.

електронні гроші, обіг електронних грошей, нормативно-правове регулювання, інформаційна безпека, электронные деньги, обращение электронных денег, нормативно-правовое регулирование, информационная безопасность, electronic money, electronic money circulation, legal regulation, information security

Єсімов С. С. Інформаційно-правові засади регулювання обігу електронних грошей у контексті розширення застосування / С. С. Єсімов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 810 : Юридичні науки. – С. 22–27. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review