Представлено результати експериментальних досліджень на висвердлених кернах міцності і деформації бетону мостових балок після 50-річного періоду їх експлуатації в умовах реального зовнішнього середовища. Presented results of experimental researches on the drilled stipplers of durability and deformability of concrete of bridge beams after 50 years of their exploitation in the conditions of the real external environment.

мостова залізобетонна балка, міцність, деформативність старого бетону, діаграма деформування, bridge reinforce-concrete beam, durability, deformability of old concrete, diagram of deformations

Слижук В. В. Дослідження фізико-механічних характеристик бетону збірних залізобетонних мостових балок після 50-річного періоду експлуатації / В. В. Слижук, В. Г. Кваша // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 219–228. – Бібліографія: 14 назв.