Проналізовано роль законодавства США про розширення НАТО і надання всебічної допомоги країнам – претендентам на шляху приєднання до Північноатлантичного договору. The article deals with the role that legistation of the USA plays in NATO enlargement process and providing all-round assistance to the aspiring prospective member-countries on the road to full membership in the North-Atlantic Treaty.

Левик Б. С. Історичний аналіз допомоги Конгресу США країнам-претендентам до вступу у НАТО в період 1994–2007 рр. / Б. С. Левик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 652 : Держава та армія. – С. 170–174. – Бібліографія: 3 назви.