Вимірювач параметрів імітансу багатоелементних двополюсників

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглядається узагальнений підхід до побудови універсальних вимірювальних засобів вимірювання параметрів імітансних первинних перетворювачів. Наведено схеми аналогових перетворювачів імітансу. Рассматривается обобщенный подход к построению универсальных измерительных средств измерения параметров иммитансных первичных преобразователей. Приведены схемы аналоговых преобразователей иммитанса. Omputer using primary immitance transducer all-purpose measuring instruments universal way designing is described. The immitance analog transducer structures are proposed.

Походило Є. Вимірювач параметрів імітансу багатоелементних двополюсників / Євген Походило // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2003. – Випуск 62. – С. 24–27. – Бібліографія: 15 назв.