Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто організаційну та виховну діяльність молодіжного товариства “Луг”. Досліджено умови роботи за новим статутом і вплив на організацію різних політичних партій. Observes the organizational and breeding activity of youth association “Lug” is considered. The conditions of working by the new statute and his influence or organization of different political forces in investigated.

Виздрик В. С. Особливості організаційної та виховної діяльності молодіжного товариства “Луг” в 30-х роках XX століття / В. С. Виздрик, І. М. Стасюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 555 : Держава та армія. – С. 94–99. – Бібліографія: 25 назв.