Thumbnail Image

В тезах розглянуті питання розробки, тесту та тестових завдань відповідно до освітніх цілей, етапи технології розробки педагогічних тестів, а також шляхи формування компетенцій у сфері створення й оцінки тестів у педагогічних працівників під час підвищення квалфікації.

тест, тестові завдання, педагогічний тест, педагогічне вимірювання

Захар О. Запровадження тестових технологій в Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти / Ольга Захар // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 5-ої Науково-практичної конференції, 19–21 листопада 2013 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2013. – С. 70–73.

Endorsement

Review