Видавництво Львівської політехніки

Вдовіченко О. Електронні інформаційні ресурси бібліотеки ВНЗ (з досвіду роботи бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету) / Ольга Вдовіченко // Інформаційний простір бібліотеки : тези VII Міжнародної науково-практичної конференції, 18–19 травня 2017 року, Львів, Україна / Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [укладачі: Н. І. Мосієнко, Р. С. Самотий, О. В. Харгелія ; переклад з польської Р. С. Самотий, П. П. Сохан ; відповідальний за випуск А. І. Андрухів]. − Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 53–54.