Thumbnail Image

Розглянуто особливості побудови багатоканальних систем І використанням інтелектуальних перетворювачів. Рассмотрены особенности построения многоканальных систем с использованием интеллектуальных преобразователей. Features of construction of multi-channel systems with use of intellectual converters are considered.

Особливості побудови багатоканальних систем на основі інтелектуальних вимірювальних перетворювачів / М. Ковальчук, А. Озгович, І. Питель, Б. Стадник // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. – Випуск 59. – С. 97–101.

Endorsement

Review