Архітектурні дослідження монастиря бенедиктинок у Львові

Наведено результати дослідження будівель колишнього монастиря Бенедиктинок у Львові, яке проведене протягом 1998-2000 рр. викладачами А. Мартинюк, К. Присяжним, М. Долинською, В. Думальським та групою студентів кафедри реставрації та реконструкції архітектурних комплексів. The article tells about the results of historical-archieval, kartographicaU and visual-architectural analyses investigations of buildings of Benediktsn’s monastery in Lviv. Visual-architectural analyses was held during 1998-2000.

Мартинюк А. М. Архітектурні дослідження монастиря бенедиктинок у Львові / А. М. Мартинюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 429 : Архітектура. – С. 191–203. – Бібліографія: 18 назв.