Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

The mathematical model of a skew field driving on an anisotropic surface at its longitudinal harmonic oscillations is described in present paper. Its usage in scientific researches and in interoperation transport creation researches gives a possibility to receive the optimum results at minimum financial experiment expenditures.

Сорочак О. З. Математичне моделювання вібротранспортування виробів анізотропною поверхнею при поздовжніх її коливаннях / О. З. Сорочак, Л. Д. Величко // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; редколегія: З. А. Стоцько (відповідальний редактор) [та інші]. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 35. – С. 76–82. – Бібліографія: 3 назви.