Методи скалярного множення на еліптичних кривих

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто методи виконання однієї з важливих криптографічних операцій - операції скалярного множення на еліптичній кривій. Запропоновано паралельні двократні методи виконання цієї операції.
The methods of one of the relevant cryptography operations - operation of a scalar multiplication on an elliptic curve are considered. The parallel 2th-order methods of execution of this operation are offered.

Неласа Г. В. Методи скалярного множення на еліптичних кривих / Г. В. Неласа // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 3–10. — (Теорія радіоелектронних кіл та сигналів).