Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Обґрунтовано необхідність створення, наведено дані про розробку, а також представлено програму навчального курсу для фахівців спеціальності «Соціальна робота», що має за мету надати їм необхідні знання про застосування сучасних комп’ютерних технологій (КТ) в їхній майбутній діяльності за обраним фахом. The necessity of creation shows the development and also the programme of the training course for professionals of the speciality "Social work", which aims to provide them with the necessary knowledge of the use of modern computer technology (CT) in their future activities in the selected speciality.

соціальна робота, комп’ютерні технології, реабілітація, программа, social work, computer technology, rehabilitation, programme

Вінтюк Ю. Впровадження комп’ютерних технологій у процес підготовки фахівців зі спеціальності «Соціальна робота» / Юрій Вінтюк // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 6-ої Науково-практичної конференції, 18–20 листопада 2014 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 162–167. – Бібліографія: 1 назва.

Endorsement

Review