Видавництво Львівської політехніки

В статті розглянуто поточний стан та окреслено подальші плани розвитку однієї з задач інформатизації університету – формування та використання в навчальному процесі інформаційної системи Віртуальне навчальне середовище Львівської політехніки. In this article the current state and next planes to success implementation of virtual learning environment Lviv Polytechnic in the educational process are described.

інформатизація, електронне методичне забезпечення, Moodle, iінтерактивні засоби навчання, Learning management system, distance education, interactive learning tools

Федасюк Д. Стан та перспективи розвитку інформаційного навчального середовища Львівської політехніки / Д. Федасюк // Інноваційні комп’ютерні технології у вищій школі : матеріали науково-практичної конференції, 18–19 лютого 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2010. – С. 5–10. – Бібліографія: 3 назви.