Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати аналізу стану досліджень і розробок інформаційно-вимірювального забезпечення для екологічного контролю, розроблено рекомендації для створення і вдосконалення методологічної та програмно-технічної бази вимірювальних пристроїв для комп’ютерних систем екологічного контролю. Presented researches analysis results of informative-measuring supplements developments for ecological control and recommendations for creation and improving of methodological and programming and technical base of measuring devices for computer ecological checking systems are developed.

системи екологічного контролю, вимірювальні пристрої

Литвин І. С. Інформаційно-вимірювальне забезпечення для екологічного контролю на основі ОЕІП з підвищеною інформаційною ефективністю / І. С. Литвин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 617 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 145–149. – Бібліографія: 6 назв.