Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуті питання відображення доходів підрядних організацій під час виконання будівельно-монтажних робіт у звітності. Запропоновано порядок оцінювання доходів за будівельним контрактом, яке впливає на достовірність визначення остаточного фінансового результату від виконання договірних зобов’язань. Сформульовано рекомендації, які стосуються вірогідності визнання та відображення доходів у звітності суб’єктів будівництва. The questions of profits reflection by contract organizations are examined at implementation of buildings and installation works in accounting. The order of estimation of profits is offered after a build contract, which influences with authenticity of determination of eventual financial result оf fulfilling contractual commitments. Recommendations which touch authenticity of confession and reflection of profits in accounting of building subjects are formulated.

Свідрик Т. І. Дослідження альтернативних підходів визнання доходів за “будівельним контрактом” / Т. В. Свідрик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 554 : Проблеми економіки та управління. – С. 123–126. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review