Військова діяльність князя Святослава Хороброго в оцінці Михайла Грушевського

Оцінюється діяльність князя Святослава Хороброго М.С. Грушевським. Головна проблема полягає в неоднозначності оцінок діяльності цього князя. Оцінювання будь-якого періоду діяльності коливається від критики до схвалення. Причина цієї неоднозначності полягає в тому, що відсутній оцінний ідеологічний мотив. This article deals with the evaluation of the prince Sviatoslav the Brave’s activity made by M. S. Hrushevskuy. The main problem consists in the controversy of his evaluation. Thus, any period of the prince’s activity varies from criticism to approval. The reason of such controversy lies in the absence of ideological motives.

Білецький А. В. Військова діяльність князя Святослава Хороброго в оцінці Михайла Грушевсько / А. В. Білецький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 584 : Держава та армія. – С. 26–31. – Бібліографія: 13 назв.