Thumbnail Image

Наведено результати експериментальних досліджень адсорбції іонів важких металів (ІВМ) за їх одночасної присутності в стічних водах на природному клиноптилоліті Сокирницького родовища. Проаналізовано особливості поглинання ІВМ з модельних розчинів, що містять їх суміші, за різних вихідних значень рН. Результати досліджень можуть бути використані під час проектування устаткування адсорбційних технологій очищення металовмісних промислових стічних вод. The results of the experimental researches of heavy metals’ ions adsorption on natural clinoptilolies are presented in this article. The model solutions with ions’ mixtures are investigated by means of treatment of natural clinoptilolies of the Sokyrnytsa deposit. The quantity appropriateness of adsorption process is ascertained.

Рогов В. М. Особливості адсорбції іонів важких металів із стічних вод природним клиноптилолітом / В. М. Рогов, А. Я. Регуш, І. А. Тихонова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 655 : Теорія і практика будівництва. – С. 242–249. – Бібліографія: 21 назва.

Endorsement

Review