2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У роботі розглядаються основні класи задач, які можуть виникати при проектуванні схем реляційних баз даних у випадках існування часткових невизначеностей, нечіткостей та слабкоструктурованості. Проаналізовано проблемні ситуації, що виникають при рЬних постановках задач, а також деякі методи вирішення цих ситуацій.
The basic classes of problems which may arise at designing circuits of relational databases in cases of existence of partial uncertainty, discrepancies and weak structuring are considered in the presented of work. Problem situations which arise at different statements of tasks, and also some methods of these situations solution are analysed.

Рішняк І. В. Моделювання процесів проектування схем реляційних баз даних та оцінювання ризиків прийняття проектних рішень / І. В. Рішняк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 464 : Інформаційні системи та мережі. — С. 284–294.