Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано похибку вимірювання, зумовлену крайовим ефектом в методі цифрового оброблення миттєвих значень, при визначенні інтегральних характеристик сигналів електричної мережі. Запропоновано шляхи підвищення точності перетворення завдяки оптимізації параметрів дискретизації вхідних сигналів та вибору ефективної структури однокристальної мікро-ЕОМ. The writers conduct the analysis of a measuring error conditioned by an edge effect in a method of digital processing of instantaneous values, at definition of the integral characteristics of signals of an electrical network. The path of increase of accuracy of transformation is offered by optimization of sampling parameters of input signals and selection of effective frame of a single-chip micro-computer.

Бойко Т. Г. Аналіз впливу крайового ефекту на точність вимірювання інтегральних характеристик електромережі / Т. Г. Бойко, В. М. Ванько, П. Г. Столярчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 420 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 134–137. – Бібліографія: 2 назви.