Пристосовано ексергетичний метод аналізу для оцінювання роботи одноступеневих хладонових холодильних машин split-кондиціонерів. Встановлено за ексергетичним ККД енергоощадні умови експлуатації split-кондиціонера фірми „Sanyo” холодопродуктивністю 2020 Вт. In this article the method of the exergetic analysis to estimation of one-step freon refrigeration’s machines of air split-conditioners was adapted. Energy effective conditions of exploitation of air split-conditioner of firm “Sanyo” with cooling capacity 2020 W by the exergetic output-input ratio were defined.

холодильні машини split-кондиціонери, refrigeration machines are split-conditioners

Лабай В. Й. Вибір енергоощадних умов експлуатації діючих холодильних машин split-кондиціонерів / В. Й. Лабай, Й. С. Мисак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 153–156. – Бібліографія: 9 назв.