Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

Наведено результати розроблення нових конструктивно-технологічних систем для малоповерхового житлового та іншого індивідуального будівництва із застосуванням легкомонтованих збірно-розбірних каркасів. The article is devoted to elaborated a new constructive - technological systems for the little-stories housing and others individual construction with applied the simple-mounting prefabricated and disassembling frameworks of building.

каркас, система, житлове будівництво, універсальний, легко монтований, вузли, мобільний, frame, system, housing, universal, easy-mounting, node, mobile

Гнідець Б. Г. Легкомонтована універсальна каркасна система для малоповерхового житлового та іншого індивідуального будівництва / Б. Г. Гнідець, Р. Б. Гнідець, З. Б. Гнідець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 737 : Теорія і практика будівництва. – C. 58– 64. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review