Описано створену інтелектуальну систему, метою якої є визначати ймовірність успішності неприбуткових проектів, що зазвичай організовуються неприбутковими та неурядовими організаціями. Науково обґрунтованим є використання теорії ймовірності та методу ядрового згладжування при визначенні ймовірностей з оперуванням малими обсягами наявних даних. In the abstract it is showed the example of the implemented intelligence system which aim is to predict the estimated successfulness of the unprofitable projects, which are mostly realized by the nonprofit and non-governmental organizations. The usage of probability theory and the kernel smoothing method while proceeding the predictions operating with a small number of available data is scientifically grounded.

задача комівояжера, транспортна задача, traveling salesman problem, vehicle routing problem

Базилевич Р. П. Алгоритм приєднання часткових розв’язків у підмножинах при декомпозиції задачі комівояжера / Р. П. Базилевич, Р. К. Кутельмах // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 653 : Інформаційні системи та мережі. – С. 3-12. – Бібліографія: 19 назв.