Підвищення якості зображень в радіолокаційних системах з синтезованою апертурою

Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

У статті запропоновано підхід до реконструкції радіолокаційних зображень, отриманих радіолокаційною системою з синтезованою апертурою. На основі розробленої моделі процесів формування зображення в таких системах, задачу реконструкції коректно представлено розв'язком двовимірного інтегрального рівняння. Охарактеризовано причину спотворень на радіолокаційних зображеннях. Досліджено залежність характеру цих спотворень від координат. На підставі введеного припущення про локальну інваріантність функції розсіювання точки представлено можливість ефективної реконструкції функції розсіюючої здатності за отриманим радіолокаційним зображенням. The approach for reconstruction of radar images obtained by the synthetic aperture radar system is proposed in the paper. On basis of our elaborated model of image formation processes in the systems the reconstruction problem was correctly established as two-dimensional integral equation solving. The cause of distortions on the radar images was specified. The coordinate dependence of the distortions was investigated. The efficient restoration possibility of scattered ability from obtained radar image was presented taking into account of the assumption about local invariance of point spread function.

Клепфер Є. Підвищення якості зображень в радіолокаційних системах з синтезованою апертурою / Є. Клепфер, І. Прудиус, А. Синявський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 397 : Електроніка. – С. 42–49. – Бібліографія: 12 назв.