Вібраційне викінчувальне площинне оброблення деталей з м’яких матеріалів

Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

Зроблено експериментальне дослідження вібраційного способу викінчувального площинного оброблення деталей з м’яких матеріалів - шабрування на вібраційному викінчувальному верстаті з коловими антифазними коливаннями притирів. Отримано певну залежність середньої продуктивності шабрування від кількості оброблень партій деталей.

Повідайло В. О. Вібраційне викінчувальне площинне оброблення деталей з м’яких матеріалів / В. О. Повідайло, Й. М. Гнатів, І. Д. Косар // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 63–65.