Національний університет “Львівська політехніка”

Описано ексергетичний метод аналізу роботи одноступеневих хладонових холодильних машин, які використовують в місцевих автономних кондиціонерах. Визначено потоки ексергії у split-кондиціонера фірми “Sanyo” холодопродуктивністю 2020 Вт для стандартних умов і показано їх залежність від повітряних потоків на випарнику і конденсаторі. Встановлено оптимальні витрати повітря на випарнику і конденсаторі кондиціонера. In this article it was described the method of the exergetic analysis of one-step freon cooling engines, that are used in the local autonomous air conditioners. It was defined exergy streams for the “split” air conditioner of firm “Sanyo” with cooling capacity 2020 W and shown the dependence of exergy streams from the conditioner air flow for the evaporator and the condenser. It was allocated the optimal conditioner air flow for the evaporator and the condenser.

ексергетичний метод, холодильна машина

Лабай В. Й. Вплив повітряних потоків у випарнику і конденсаторі на потоки ексергії у SPLIT-кондиціонерах / В. Й. Лабай // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 581 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 16–21. – Бібліографія: 7 назв.