Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

В статті наведені принципи побудови електронного навчального посібника з фізики на основі текстів лекцій і з електронними доповненнями у вигляді анімаційних ефектів, відеокліпів демонстрацій, аудіосупроводу, подання зображень в кольорах, використання словників тощо. The article presents the principles of the virtual textbook , based on Physics lectures and texts with virtual additions, such as animation effects, video clips audio, viewing images in color, dictionaries and more.

комп’ютер, електронний посібник, анімації, гіперпосилання, моделювання, демонстрації, computer, virtual manual, animation, hyperlinks, modeling demonstrations

Сусь Б. Мультимедійне забезпечення наочності в електронному навчальному посібнику з електрики / Богдан Сусь, Анатолій Міночкін, Оксана Кравченко // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 4-ої Науково-практичної конференції, 20–22 листопада 2012 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 177–182. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review