Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Визначені основні втрати електричної енергії в короткозамкненій клітці ротора асинхронного двигуна від дефектів у декількох її стрижнях. The primary losses of electric energy in rotor squirrel-cage winding of induction motor from the defects in its few bars has been determined.

Основні втрати в короткозамкненій клітці ротора асинхронного двигуна від дефектів у декількох її стрижнях / М. А. Яцун, А. М. Яцун, В. М. Ігнатюк, М. М. Євсюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 511 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 118-122. – Бібліографія: 4 назви.