Теоретико-методологічні аспекти класифікації інвестицій

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто економічну ситуацію в Україні, подано певні пропозиції щодо прискорення структурних перетворень для виходу національної економіки України з кризового стану. Цього можна досягнути залученням інвестицій та ефективним управлінням ними. Уточнено класифікацію інвестицій, переглянуто ряд класифікаційних ознак, а також види інвестицій у межах кожної класифікаційної ознаки. In given clause the author considers an economic situation in Ukraine. The certain offers concerning acceleration of structural transformations for maintenance of an output of national economy of Ukraine from a crisis condition are given. It is possible to achieve it by attraction of the investments and effective management by them. The author specifies classification of the investments. In clauses a number of classification attributes and also kinds of the investments in borders of each classification attribute is reconsidered.

Завербний А. С. Теоретико-методологічні аспекти класифікації інвестицій / А. С. Завербний // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 466 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 255–262. – Бібліографія: 9 назв.